X
Ładowanie...

Tanie loty Lublana Belgrad

już od 406 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Belgrad

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Belgrad
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 kwi (czw)
Air Serbia
Lot bezpośredni
Belgrad
20 kwi (sob)
Air Serbia
Lot bezpośredni
Berlin
19 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
21 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
19 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
19 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
24 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
02 maj (czw)
Air Serbia
Lot bezpośredni
Belgrad
08 maj (śro)
Air Serbia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublana Belgrad

Przewodnik po lotach Lublana Belgrad

Co sprawdzić przed wylotem Lublana - Belgrad? Krótki poradnik dla podróżujących

Wybierasz się w podróż Lublana - Belgrad, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a nieprzewidziane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Lublana - Belgrad. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten niewielki poradnik.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed podróżą zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, którego użyłeś do zakupu biletu. W zależności od wybranej trasy Lublana - Belgrad upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności zawsze leży w gestii podróżującego. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz posiadać odpowiednie dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego opiekuna, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy tradycyjnej po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy informacje, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Lublana - Belgrad- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wylotem Lublana - Belgrad?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagi i wielkości narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu rejestrowanego oraz czego kategorycznie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie linii lotniczych nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Lublana - Belgrad