X
Ładowanie...

Tanie loty Lublana Sofia

już od 194 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Sofia
20 cze (śro)
Ryanair
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Sofia
20 cze (śro)
Ryanair
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Sofia
18 cze (pon)
Ryanair
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Sofia
18 cze (pon)
Ryanair
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Sofia
17 cze (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublana Sofia

Przewodnik po lotach Lublana Sofia

niemowlę w podróży Lublana - Sofia - poradnik dla rodziców

Przed Tobą podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy krótką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Lublana - Sofia.

Wiek dziecka a cena biletu do Lublana - Sofia

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie posiadać pisemną zgodę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie niemowlaka z Lublana do Sofia

Maluchy poniżej dwóch lat, przede wszyskim są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć dziecko pasami do fotela lub opłać niemowlakowi miejsce. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięce

Czy maluch może mieć walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której