X
Ładowanie...

Tanie loty wylot z: Lublin

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Lublin Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lublin

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje wylot z: Lublin

Przewodnik po lotach Lublin

Tanie loty z Lublina - oferta linii lotniczych:

Myślisz nad wycieczką i szukasz tanich lotów z Lublina? Zacznij od przeszukania bazy lotów w atrakcyjnych cenach na FRU.pl. Już wcześniej zacznij planować wylot - najlepiej jeszcze dziś - wejdź na stronę FRU.PL i skorzystaj z naszej wyszukiwarki - zaprezentujemy Ci konkretne propozycje połączeń z Lublina, które są w aktualnej ofercie różnych operatorów lotów. Spośród licznych propozycji będziesz mógł wybrać najtańszy lot z Lublina w dowolne miejsce.

Sprawdź ceny dostępnych lotów - tanie bilety z Lublina zaczynają się już od 82 zł. Wybierz miejsce docelowe, termin, a następnie kup wybrany bilet i udaj się w swoją podróż w wybrane miejsce i w dogodnym dla Ciebie terminie. W ofercie licznych operatorów lotów są m.in. połączenia lotnicze z Londynem, Kijowem czy Frankfurtem - skorzystaj z niskich cen lotów i zarezerwuj bilet od razu!

Tanie loty z Lublina - linie lotnicze

W Lublinie-Świdniku lądują m.in. tanie linie lotnicze Wizzair, a z regularnych przewoźników LOT i Lufthansa.

Oto lista linii lotniczych latających z Lublina:

Tanie loty Wizzair z Lublina
Tanie loty Lufthansa z Lublina
Tanie loty LOT z Lublina

 

Tanie loty z Lublina - dokąd polecieć?

Z Lublina linie lotnicze oferują loty do 7 miast Europy i Azji, w tym do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Izraela, Norwegii, czy Holandii. Zobacz listę miejsc, do których dolecisz bezpośrednio z Lublina:

Tanie loty Lublin Antwerpia
Tanie loty Lublin Eindhoven
Tanie loty Lublin Londyn
Tanie loty Lublin Monachium
Tanie loty Lublin Oslo
Tanie loty Lublin Tel Awiw
Tanie loty Lublin Warszawa

 

Tanie loty z Lublina – jak szukać tanich biletów?

Aby zwiększyć swoje szanse na zakup tanich biletów lotniczych, warto zacząć ich szukać znacznie wcześniej przed planowaną podróżą - nawet ok. 2 lub nawet 3 miesiące przed datą planowanego wylotu. Najlepszą opcją jest zaplanowanie sobie pobytu dużo wcześniej, gdyż zwlekanie z zakupem jedynie zwiększa ryzyko, że ceny wzrosną. Tym bardziej że sytuacja na rynku dynamicznie się zmienia. Nie warto czekać, aż inni wykupią przed Tobą bilety dostępne w najkorzystniejszych cenach. Rosną one szybko, a ryzyko się w tym wypadku nie opłaca!

Skorzystaj z wyszukiwarki lotów FRU.PL. Dzięki niej wyświetlą się przed Tobą najtańsze na rynku bilety lotnicze z Lublina. Teraz musisz jedynie uzupełnić wymagane pola, aby system mógł wybrać bilety, które mogą Cię zainteresować.

Tanie loty z Lublina – alternatywne loty

Mimo że propozycji jest wiele, może się zdarzyć, że spośród zaproponowanych połączeń nie wybierzesz żadnej dla siebie. Wyloty z Lublina stają się popularne i chętnie wybierane, ale nie musisz decydować się na którąś z propozycji. Jeśli nie ma takiej, która byłaby dla Ciebie odpowiednia, sprawdź także dostępne wyloty z innych polskich miast, a w ten sposób zwiększysz prawdopodobieństwo znalezienia atrakcyjnych cenowo biletów lotniczych. Koleją możesz sprawnie dojechać np. do Rzeszowa, a stąd być może znajdziesz inspirujące propozycje na podróż czy też promocyjne bilety, które Cię zainteresują. Zobacz tanie loty z Krakowa, Rzeszowa, czy z Warszawy.

Tanie loty z Lublina - kup nie tylko lot!

Za pośrednictwem serwisu FRU.PL kupisz nie tylko tanie bilety lotnicze, ale także więcej usług! U nas znajdziesz mianowicie atrakcyjne pakiety składające się m.in. z lotu, hotelu oraz ubezpieczenia, czyli City Break. Jeśli chcesz wypożyczyć samochód, zarezerwować wygodny apartament czy transfer z lotniska - zadzwoń do nas, a odpowiemy na Twoje pytania. Nasi konsultanci postarają się spełnić konkretne prośby oraz potrzeby - porozmawiaj z nimi, gdyż to eksperci w dziedzinie podróży City Break!

Lublin – port lotniczy

Prawdopodobnie najładniejszy, pod względem architektonicznym, port lotniczy w Polsce, położony jest w miejscowości Świdnik oddalonej o 12 km na wschód od centrum Lublina. Lotnisko przeszło gruntowną modernizację w latach 2010-12 i jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce.
Parking
Parking lotniska może pomieścić około 450 samochodów i jest podzielony na dwie części. Parking A – sekcja długoterminowa, dwutygodniowy postój będzie kosztował nas około 100 zł. Parking B – sekcja godzinowa, położony bliżej wejścia do terminala, ma możliwość bezpłatnego wjazdu do 10 minut.
 

Dojazd na lotnisko w Lublinie

Samochodem: port lotniczy, znajduje się w miejscowości Świdnik, na wschód od Lublina. Lotnisko położone jest w pobliżu obwodnicy miasta – S12, co ułatwia dojazd samochodem. 

Autobusem: na lotnisko można dojechać autobusem miejskim nr. 5. Autobusy kursują 8 razy w ciągu dnia (w dni powszednie) i 3 razy dziennie w weekendy i święta. Autobus odjeżdża z Mełgiewa, bilet można nabyć u kierowcy.

Pociągiem: na lotnisko możemy dojechać pociągiem. Odjeżdża on z dworca głównego PKP w Lublinie, od 3 do 8 razy dziennie. Przejazd pociągiem potrwa około 15 minut.

Jest też możliwość dojazdu którymś z prywatnych przewoźników - busem lub taksówką. Busy kursują z centrum Lublina oraz z okolicznych miejscowości.