X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Aarhus

już od 2376 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Aarhus

Bilety lotnicze Polska Aarhus

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 cze (wto)
SAS
Aarhus
26 cze (śro)
SAS
Warszawa
27 cze (czw)
Austrian Airlines
Aarhus
29 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
25 cze (wto)
SAS
Aarhus
27 cze (czw)
SAS
Warszawa
26 cze (śro)
SAS
Aarhus
27 cze (czw)
SAS
Warszawa
26 cze (śro)
SAS
Aarhus
28 cze (pią)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Aarhus

Przewodnik po lotach Lublin Aarhus

maluch w podróży Lublin - Aarhus - poradnik dla rodziców

Przed Tobą podróż samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy niewielką wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Lublin - Aarhus.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Lublin - Aarhus

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach rodzica organizator lotu nie żąda opłaty albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Niezbędne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twoje maluch może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem podróżować będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie dziecka z Lublin do Aarhus

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub kup maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy maluch może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług której