X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Arboga

już od 234 zł
05 cze 12 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Göteborg
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Arboga

Przewodnik po lotach Lublin Arboga

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Lublin - Arboga samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Lublin - Arboga poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Przepisy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zabronione. Głównie należą do nich materiały, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a także naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu zabawek przypominających broń, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również zabieranie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Lublin -Arboga i zamierzasz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Lublin - Arboga muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi preparaty na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Zobacz jakie linie latają na trasie Lublin - Arboga:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Płowdiw Debrecen

Tanie loty Flores Soria

Tanie loty Tudela Vilhelmina

Tanie loty Oradea Hohenems

Tanie loty Luksemburg Kreuzlingen

Tanie loty Djupivogur Levi

Tanie loty Guilin Manchester

Tanie loty Appenzell Oradea

Tanie loty Ostersund Aarau

Tanie loty Ravenna Spiddal

Tanie loty Fly Dubai Bagdad