X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Astipalea

już od 175 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
22 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
24 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
29 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
29 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
14 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
29 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Astipalea

Przewodnik po lotach Lublin Astipalea

Planujemy lot Lublin - Astypalea będąc w ciąży?

Wiele pań jest zdania, że jeżeli ciąża przebiega właściwie, to nie muszą się hamować, jeśli idzie o korzystanie z radości życia. To właśnie sprawia, że znacznie częściej kobiety w ciąży decydują się na tanie loty Lublin - Astypalea, chcąc sporo pozwiedzać. Lecz czy to bezpieczne? A jeśli tak, to na co muszą okazać się być przygotowane ciężarne, tak aby mieć pewność, że lot Lublin - Astypalea odbędzie się spokojnie oraz bez zbędnych stresów?

Pismo od doktora na lot Lublin - Astypalea

Co ważne, nim będziemy korzystać z możliwości oraz zakupimy bilet w atrakcyjnej cenie , trzeba spotkać się z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on jakichś zakazów, abyśmy miały szansę skorzystać z lotu Lublin - Astypalea. Warto go także prosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym poda wiek danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy posiadają swoje ograniczenia. Zazwyczaj nie będziemy mogły lecieć, jeśli będzie to 36 tydzień ciąży i wyżej.

Co robić w czasie lotu Lublin - Astypalea

Jeśli pragniemy mieć pewność, że lot Lublin - Astypalea będzie dla nas przyjemny, to musimy pamiętać o paru wytycznych. Co kilkanaście minut trzeba wstać i przespacerować się po pokładzie. Trzeba również wybierać fotele z brzegu, ponieważ może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasem nawet zgadzając się na tanie loty Lublin - Astypalea uzyskamy pierwszeństwo w czasie wsiadania do samolotu. Jeśli jest możliwość, trzeba także wybierać ten lot, jaki będzie trwał najkrócej . W czasie zapinania pasów, powinnyśmy poprosić stewardessę o wsparcie, tak żeby znajdowały się one poniżej brzucha i go nie naciskały.

Jeżeli tylko nie ma zakazów, tanie loty Lublin - Astypalea będą możliwe także dla kobiety w ciąży. Jeżeli odpowiednio się przyszykujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że minie ona miło i bez jakichkolwiek problemów. Ale wpierw spotkajmy się ze swoim ginekologiem, a jeżeli lecimy za granicę, to trzeba się nauczyć paru niezbędnych zwrotów, takich jak na przykład „zaczęły się skurcze”, a zaświadczenie od doktora dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie ciężarnych w samolocie, mają określeni przewoźnicy.