gs
X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Lublin Barcelona

już od 303 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Barcelona

Bilety lotnicze Lublin Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
19 mar (wto)
Ryanair
Barcelona
26 mar (wto)
Ryanair
Lublin
19 mar (wto)
Ryanair
Barcelona
23 mar (sob)
Ryanair
Lublin
19 mar (wto)
Ryanair
Barcelona
25 mar (pon)
Ryanair
Lublin
19 lut (wto)
Ryanair
Barcelona
26 lut (wto)
Ryanair
Lublin
21 mar (czw)
Ryanair
Barcelona
26 mar (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Lublin Barcelona

Przewodnik po lotach British Airways Lublin Barcelona

W jaki sposób przeżyć podróż Lublin - Barcelona linią British Airways z pociechą?

Narodziny dziecka wcale nie muszą oznaczać, że musimy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Lublin - Barcelona linią British Airways

Jeśli zaplanujemy przelot z dzieckiem, musimy zadbać o to, aby na linii pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny lot, to może się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w przystępnej cenie, powinniśmy pamiętać, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasem jedynie tanie loty Lublin - Barcelona linią British Airways oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Lublin - Barcelona linią British Airways?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak by bez stresu zdać nasze bagaże, móc spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed wylotem, w której przebierzemy dziecko. Spora część przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zajmować najbardziej dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Lublin - Barcelona linią British Airways nie posiadają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale także jakiejś przekąski. Do tego przeważnie potomstwo podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie bój się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Lublin - Barcelona linią British Airways mają odpowiednio przeszkolony personel, który będzie miał za zadanie pomagać podróżnym, czyli również i tobie. Jeśli maleństwo będzie płakać, próbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl również o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Lublin - Barcelona linią British Airways i jesteście 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz wiedz, że każda podróż ma swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przygotować do lotu Lublin - Barcelona linią British Airways z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko realne, aby podróż minęła spokojnie i bez większych stresów.