X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Bilbao

już od 640 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bilbao

Bilety lotnicze Polska Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 mar (pią)
Lufthansa
Bilbao
09 mar (sob)
Lufthansa
Warszawa
23 mar (sob)
Lufthansa
Bilbao
26 mar (wto)
Lufthansa
Warszawa
23 mar (sob)
Lufthansa
Bilbao
28 mar (czw)
Lufthansa
Warszawa
25 mar (pon)
Lufthansa
Bilbao
28 mar (czw)
Lufthansa
Warszawa
25 mar (pon)
Lufthansa
Bilbao
29 mar (pią)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Bilbao

Przewodnik po lotach Lublin Bilbao

Podróż dziecka samolotem bez opieki

Większość regularnych linii lotniczych i duża część tanich lotów Lublin - Bilbao ma możliwość przelotów maluchów bez opieki nikogo dorosłego. Rzecz jasna sposób podróżowania zależy od wieku malucha. Co jest najważniejsze, jeżeli chcesz wysłać dziecko samodzielnie w podróż samolotem?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować bez opieki?

Statystyki na pierwszy rzut oka wydają się zaskakujące – jedna czwarta wszystkich podróżujących dzieci wybiera się w podróż samodzielnie. Należy jednakże pamiętać, że do badań bierze się pod uwagę wszystkie osoby poniżej 18 roku życia, a zdecydowana większość z nich to po prostu nastolatki, które dobrze radzą sobie na pokładzie.

Zasadniczo po zakończeniu czwartego roku życia maluchy mogą latać samodzielnie. Młodszym maluchom musi towarzyszyć ktoś dorosły lub starsze rodzeństwo (powyżej 16 lat). Wszystkie dzieci liczą na pomoc obsługi.

Samodziely lot dziecka samolotem

Linie, w tym również tanie loty Lublin - Bilbao, przedstawiają własne metody obchodzenia się z dzieźmi. Maluchami zajmuje się specjalnie oddelegowana stewardessa, a na pokładzie pojawiają się specjalnie dla nich zajmujące zabawki, przykładowo puzzle. Należy również zamówić specjalny obiad dla dziecka.

Jednak wysyłając malucha na pokład warto także zwrócić uwagę na to, żeby w jego bagażu podręcznym znalazły się zabawne rzeczy. Nie zapominiajmy też o ulubionej maskotce i klockach, którymi maluch może zająć uwagę. To sprawi, że maluchy też mogą wykorzystać ofertę tanich lotów Lublin - Bilbao.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze latają na trasie Lublin - Bilbao