X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Braga

już od 194 zł
04 gru 11 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Alicante
10 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
13 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lizbona
10 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Madryt
11 sty (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Lizbona
12 sty (wto)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
11 sty (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Lizbona
13 sty (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
11 sty (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Lizbona
14 sty (czw)
Air Europa
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Braga

Przewodnik po lotach Lublin Braga

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla turystów na trasie Lublin - Braga

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Lublin - Braga w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu podczas lotu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: senność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Lublin - Braga poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Lublin - Braga - informacje, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Pij znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Lublin - Braga - wskazówki jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Lublin postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Lublin - Braga powinieneś zasięgnąć porady swojego lekarza.