X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Degerfors

już od 80 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vaxjo
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Degerfors

Przewodnik po lotach Lublin Degerfors

Przewożenie lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Lublin - Degerfors

O ile sprawa transportu jedzenia i płynów na pokładzie samolotu nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewożenie lekarstw może już budzić niepewność i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki można zabrać ze sobą na pokład i poznaj zastrzeżenia przewoźników co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów podróżujący mają prawo wziąć ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna nowina dla osób podróżujących w ofercie tanich lotów Lublin - Degerfors, ponieważ najczęściej zabierają oni wyłącznie podręczny bagaż. Trzeba każdy lek włożyć do przezroczystej torebki, to sprawi, że będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Masz prawo przewozić właściwie leki każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się leki kupowane w aptece czy markecie, wydawane bez recepty (tabletki na gardło, sprayw do nosa czy żele). Możesz też przewozić krople do oczu i leki do odkażania i można zabrać więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym można zabrać również leki sprzedawane na receptę przez lekarza specjalistę. Jednak to najczęściej podlega kolejnym regułom.

Przewożenie lekarstw na receptę

Lekarstwa wydawane na receptę również możesz przewieźć w bagażu podręcznym. To nieważne, czy lecisz tanimi lotami Lublin - Degerfors, czy decydujesz się na tradycyjne linie lotnicze – w obu opcjach można zabrać ze sobą lekarstwa na pokład. Trzeba jedynie powiedzieć podczas odprawy, że masz je przy sobie.

Leki wydawane na receptę czasami jednak nie przechodzą kontroli bagażowej. To dlatego, że w innych krajach są różnego rodzaju reguły związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. Dlatego również możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności leków, co oznacza, że zwyczajnie musisz pokazać konkretną dokumentację. Z reguły wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy latają na trasie Lublin - Degerfors