X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Lublin Dublin

już od 186 zł
31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Lublin Dublin

Bilety lotnicze Ryanair Lublin Dublin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lublin
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lublin
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lublin
27 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
07 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lublin
31 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
07 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Lublin Dublin

Przewodnik po lotach Ryanair Lublin Dublin

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele połączeń, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować urlop z maluchami? Omawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Lublin - Dublin linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych miejsc. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy również zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas wyjazdu. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza UE - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w podróży. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego lotu, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Lublin - Dublin linią Ryanair

Wielogodzinna podróż samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwego maluszka. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wylotem.

Skompletuj leki

Przed Wami lot Lublin - Dublin linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także plastry, nawilżane chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.