X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Dubrownik

już od 472 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dubrownik

Bilety lotnicze Polska Dubrownik

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 lip (śro)
Ryanair
Dubrownik
23 lip (pon)
Volotea
Warszawa
06 cze (śro)
WizzAir
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
06 cze (śro)
WizzAir
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
16 lip (pon)
Ryanair
Dubrownik
23 lip (pon)
Volotea
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Dubrownik

Przewodnik po lotach Lublin Dubrownik

maluch w podróży Lublin - Dubrownik - poradnik dla rodziców

Przed Tobą wycieczkę samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, którą każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Lublin - Dubrownik.

Wiek malucha a koszt biletu do Lublin - Dubrownik

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z maluchem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę opiekunów oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie dziecka z Lublin do Dubrownik

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie tuż obok jestpuste fotel możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub zarezerwuj niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może posiadać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której