X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Lublin Eindhoven

już od 229 zł
03 lis 10 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Lublin Eindhoven

Bilety lotnicze WizzAir Lublin Eindhoven

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
29 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
15 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublin
01 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublin
20 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
31 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublin
29 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublin
05 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Eindhoven
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Lublin Eindhoven

Przewodnik po lotach WizzAir Lublin Eindhoven

Jak zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Lublin - Eindhoven linią Wizz Air?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż musi posiadać ustalone rozmiary oraz wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Lublin do Eindhoven należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę i wszelkie kosztowne rzeczy, nawet wtenczas, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Lublin - Eindhoven linią Wizz Air oferują nam możliwość wzięcia na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto decydować się na te konieczne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem kupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na górze, aby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Lublin - Eindhoven linią Wizz Air

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo kurtkę włożyć na siebie. Nawet tanie loty Lublin - Eindhoven linią Wizz Air nie mają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie problemów, abyśmy nosili je na sobie, a równocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik ma własne reguły bagażowe

Planując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia posiada własne reguły bagażowe. Przez to trzeba sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że przewoźnicy oferujący tanie loty Lublin - Eindhoven linią Wizz Air, mają dosyć spore ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie sprawdzić, które rzeczy mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma posiadać wymiary oraz wagę, bo wtedy zaoszczędzimy sporo nerwów podczas lotu.