X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Girona-Barcelona Arpt

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Girona

Bilety lotnicze Lublin Girona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Lublin Girona-Barcelona Arpt

Co sprawdzić przed wylotem Lublin - Girona? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Wybierasz się w podróż Lublin - Girona, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Lublin - Girona. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten niewielki poradnik.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed lotem zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, który wykorzystałeś do rezerwacji biletu. W zależności od wybranej trasy Lublin - Girona upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży po stronie pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z niemowlakiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy na lotnisku po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy dane, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Lublin - Girona- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wylotem Lublin - Girona?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub zostanie uszkodzona z winy przewoźnika lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować bagaż sprawdź jakie ograniczenia wagi i wielkości narzucił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Lublin - Girona: