gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Gstaad

już od 277 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
10 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
18 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
27 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
09 lis (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
12 lis (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lis (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
14 lis (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Gstaad

Przewodnik po lotach Lublin Gstaad

Palacz w kabinie samolotu podczas lotu Lublin - Gstaad

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, dlatego palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny lot samolotem bez możliwości puszczania małego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające za zadanie chronić innych podróżnych, w tym najmłodszych i ciężarnych, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Lublin - Gstaad i pakując podróżną walizkę.

Palenie surowo zabronione

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, jednak to były czasy, gdy do kwestii zdrowotnych wiążących się z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i palenie w samolocie jest kategorycznie zabronione, zatem jeżeli lubimy palić i planujemy podróż samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym rozstaniem z papierosem na okres lotu Lublin - Gstaad. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Lublin - Gstaad, czy połączenia z rejsowymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie będą tak samo restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak też fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – wszędzie jest to zakazane!

Podróżnym czasem wydaje się, że w czasie lotu Lublin - Gstaad można schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To naturalnie niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Lepiej nie usiłować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą pieniężną. Przy podróży samolotem przydatne mogą być gumy i różne środki zmniejszające chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant lotu z przesiadką. Wcale nie musi to być kosztowne: możemy przecież zdecydować się na loty składane ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, jaki bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa podróż z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Lublin - Gstaad

Jeśli decydujemy się na tanie loty Lublin - Gstaad i planujemy wczasy, z pewnością zapragniemy wziąć ze sobą własne papierosy, by nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w niektórych państwach są one bardzo kosztowne, a nie zawsze będą nam smakować. Nim zapakujemy wakacyjną walizkę, zaznajommy się z przepisami celnymi wiążącymi się z transportem produktów tytoniowych. W wypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w bagażu podręcznym.