X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Heraklion

już od 556 zł
16 gru 23 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Heraklion

Bilety lotnicze Polska Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 sty (sob)
Aegean Air
Heraklion
20 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
11 sty (sob)
Aegean Air
Heraklion
21 sty (wto)
Aegean Air
Warszawa
13 sty (pon)
Aegean Air
Heraklion
19 sty (nie)
Aegean Air
Warszawa
13 sty (pon)
Aegean Air
Heraklion
20 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
13 sty (pon)
Aegean Air
Heraklion
21 sty (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Heraklion

Przewodnik po lotach Lublin Heraklion

Czy dzieciaczki polecą Lublin - Heraklion bez opiekuna?

Dzieci przez wielu przewoźników traktowane są ze szczególną troską i obsłużone okazują się być niejednokrotnie jak podróżni specjalnej uwagi. Dlatego właśnie, podróżując z dzieckiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na przepuszczenie podczas wsiadania na pokład, czy na uzyskanie najdogodniejszego miejsca. Lecz w jaki sposób wygląda taka wyprawa dziecka. Czy realne będą tanie loty Lublin - Heraklion, gdzie dziecko poleci samo?

Poznajmy się z zasadami przewoźnika

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik ma własne zasady, jeżeli chodzi o tanie loty Lublin - Heraklion i dzieci. Dlatego warto się skontaktować z tym konkretnym, żeby uzyskać odpowiedzi na intrygujące nas zagadnienia. Przeważnie dziecko do 5 lat nie ma prawa lecieć Lublin - Heraklion bez opiekuna. Nierzadko za kogoś starszego, kto może stać się opiekunem podczas lotu, będzie się uważać jednostki, które skończyły 15 lat. Ale żeby się upewnić, że ta granica wieku wystarczy na przelot Lublin - Heraklion, na który zakupiliśmy bilet tylko za rzeczywiście wystarczy. Musimy porozumieć się z konkretną linią.

Szansa zorganizowania osoby towarzyszącej na lot Lublin - Heraklion

Dziecko do 15 roku życia, za każdym razem musi posiadać przy sobie kogoś doroślejszego, przez to na tanie loty Lublin - Heraklion musimy się decydować wraz z nim. Jeśli nie ma takiej opcji, trzeba się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, możliwe jest przygotowanie opieki podczas przelotu. Niektórzy mają takie dodatkowe osoby, które podczas lotu Lublin - Heraklion będą leciały z dzieckiem oraz się nim zajmują. Oczywiście jeśli zgodzimy się korzystać z takiej propozycji, to musimy się przygotować, że będziemy musieli więcej płacić. Ale, jest to jakaś propozycja, jeśli samodzielnie nie możemy lecieć. Jeśli jest szansa opłacenia takiego opiekuna, to nie będzie tu miało znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez wiele godzin, czy nasz lot będzie trwał tylko chwilę . Dany opiekun będzie mu dany, a my będziemy mogli być spokojni.

Warto sprawdzić jakie okazują się być zasady latania dzieci. Kiedy muszą mieć zapewnionego opiekuna, w którym momencie tanie loty Lublin - Heraklion pozwolą im już na samotny lot. Tylko po zapoznaniu się z takimi informacjami, mamy gwarancję, że wszystko dobrze zorganizujemy.