X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Innsbruck

już od 682 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Innsbruck

Bilety lotnicze Polska Innsbruck

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 lip (śro)
Austrian Airlines
Innsbruck
17 sie (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
26 mar (czw)
Lufthansa
Innsbruck
28 mar (sob)
Lufthansa
Warszawa
26 mar (czw)
Lufthansa
Innsbruck
30 mar (pon)
Lufthansa
Warszawa
27 mar (pią)
Lufthansa
Innsbruck
28 mar (sob)
Lufthansa
Warszawa
06 sie (wto)
Austrian Airlines
Innsbruck
10 sie (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Innsbruck

Przewodnik po lotach Lublin Innsbruck

Tanie loty Lublin - Innsbruck z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie nie możliwości do celu podróży dostać się jedną linią. Od czasu do czasu zwyczajnie może się okazać, że loty z przesiadkami są mniej kosztowne i bardziej opłacalne. Wcale nie musisz się ich bać. Poznaj wszystko, co musisz dowiedzieć się o lotach łączonych na trasie Lublin - Innsbruck.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach regularnych, z reguły wszystkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. Tym sposobem przechodzisz odprawę tylko raz i przy pierwszej dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Lublin - Innsbruck od czasu do czasu jednak traktują każdą zmianę samolotu jako osobny przelot. W tym przypadku należy przejść odprawę przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka odbywa się w państwie mającym wizy, musisz również nastawić się na kontrolę.

Wynika z tego, że przesiadki na trasie Lublin - Innsbruck nie są takie niewygodne. Dodatkowo, to może być wspaniały sposób na oszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Różnica w cenie wynosi mniej więcej 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to dokładnie ten czynnik, który niepokoi podróżnych. To naprawdę stresująca sytuacja, podróżni zastanawiają się, w jaki sposób to zorganizować. Jak wiele czasu potrzeba na przemieszczenie się wśród bramek? Zazwyczaj firmy przewozowe same to ustalają. Niezbyt często wydarza się tak, że należy błyskawicznie udać się do kolejnego samolotu. Z reguły bez problemu zdążysz jeszcze wypić kawę. Jeżeli twój samolot się spóźni, linie lotnicze chętnie pomogą ci i wyszukują ci miejsce w kolejnym samolocie.

W opcji Smart Connection najczęściej przesiadka trwa kilka godzin. Jednakże nie przejmuj się, nie jest to wada. Postoje są w najciekawszych miastach na ziemi. Możesz odwiedzić interesujący Paryż czy nieszablonową Moskwę i powoli przyjechać znów na lotnisko.