X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Kolding

już od 155 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
23 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Kolding

Przewodnik po lotach Lublin Kolding

Ciężarna kobieta w podróży Lublin -Kolding- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Lublin - Kolding i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Na ogół ciąża nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Lublin -Kolding - istnieją jednak ważne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Lublin -Kolding był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu wstać i poruszać się, często zmieniać sposób siedzenia, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.