X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Kos

już od 1006 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kos

Bilety lotnicze Polska Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
22 lip (nie)
Aegean Air
Kos
26 lip (czw)
Aegean Air
Warszawa
28 lip (sob)
Aegean Air
Kos
04 sie (sob)
Aegean Air
Kraków
06 wrz (czw)
Aegean Air
Kos
13 wrz (czw)
Aegean Air
Warszawa
03 sie (pią)
Aegean Air
Kos
07 sie (wto)
Aegean Air
Kraków
04 wrz (wto)
Aegean Air
Kos
13 wrz (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Kos

Przewodnik po lotach Lublin Kos

Odwołany lub opóźniony samolot Lublin - Kos. Kiedy lot Lublin - Kos jest odwołany

Anulowany rejs – to właśnie najstraszniejszy kosmar podróżujących korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego lotu możne zepsuć humor również pozostałym pasażerom. Dowiedz się, co zrobić, jeśli twój samolot będzie wykreślony albo będzie dużo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To raczej rzadko zdarzające się wypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą aurą, awariami na na docelowym lotnisku lub usterkami natury technicznej. Ale nie ma to wpływu na to, że w momencie podania informacji, pasażerowie zazwyczaj są niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – nie zostajesz zdany na siebie. Linia lotnicza przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każda linia lotnicza, również tanie loty Lublin - Kos, mają obowiązek zarezerwowania dla ciebie biletu w innym samolocie, jeśli z tego powodu ucieknie ci przesiadka. Poza tym zapewniają klientom jedzenie i wodę, a jeśli czas oczekiwania na lot znacząco się wydłuży, także pokój w hotelu. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, na przykład znajdując listę hoteli w niedużej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeśli samolot zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od twojej polisy. Po pierwsze to przewoźnik jest zobowiązana dać pieniądze na przebudowanie biletu i dla przykładu odwiezienia cię na inne lotnisko. Poza tym masz możliwość także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to tydzień.

Świadczenie przysługuje ci, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot ceny biletu. Suma odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Lublin - Kos. Mogą ci odmówić tylko w wypadku, kiedy opóźnienie było spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak jakimś wydarzeniem losowym.