X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Miszkolc

już od 170 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
09 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Miszkolc

Przewodnik po lotach Lublin Miszkolc

Proces i rodzaje odprawy przed podróżą Lublin - Miszkolc- poradnik dla pasażerów

Wybierasz się w podróż samolotem Lublin - Miszkolc po raz pierwszy i obawiasz się, jak przejśc przez proces odprawy? Na dodatek w sieci krążą informacje o różnych rodzajach odpraw i nie wiesz, której się spodziewać a którą wybrać jeśli linie lotnicze daje taką możliwość?Niżej prezentujemy krótki poradnik, który charakteryzuje krok po kroku, każdy z dostępnych typów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa biletowo-bagażowa to proces zgłoszenia się na lotnisku Lublin - Miszkolc w dniu lotu, podczas którego pasażer dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż główny. W zależności od typu odprawy podróżujący jest zobligowany do pojawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa na lotnisku

Powszechną odprawą jest odprawa tradycyjna, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wylatuje samolot do Lublin - Miszkolc. Po dotarciu na lotnisko należy znaleźć odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego lotu. Przy punkcie odpraw sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, kod rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet papierowy. Poza tym będziesz mógł zważyć i nadać swoją torbę, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przetransportowany przez załogę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i odprawieniu bagażu dostaniesz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba udać się do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy pasażer musi włożyć do plastikowego pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,jakie przewozi w bagażu kabinowym, a także okrycie wierzchnie jeśli posiada. Gdy kontrola bezpieczeństwa dobiegnie końca możesz udać się do odpowiedniej bramki (gate), skąd pasażerowie wchodzą do samolotu. Godzina wejścia do samolotu znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie obsługa lotniska poinformuje o rozpoczęciu przyjęcia pasażerów na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Znaczna część lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już obeznany z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku przeczytaj na stronie lotniska Lublin - Miszkolc czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska jest zlokalizowany oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż rejestrowany. Wprowadź do automatu informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu lotu oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych danych otrzymasz wydruk karty pokładowej. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli możesz odprawić swój bagaż,dodatkowo automat wydrukuje naklejkę do oklejenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zostawić w punkcie zrzutu bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet przewoźnicy również wychodzą na przeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Poza możliwością zarezerwowania lotu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy odprawić się przed wylotem przez Internet. Taka odprawa odbywa się przy pomocy formularza internetowego, który generuje się na stronie internetowej wybranych linii lotniczych, najczęściej uruchamiana jest kilka dni przed lotem. Po wprowadzeniu wymaganych danych, drukujemy kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli będziesz lecieć z bagażem rejestrowanym również na stronie przewoźnika możesz nadać mu numer, wydrukować oznaczenie  i przykleić na bagaż. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do tradycyjnej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu kontroli poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść do samolotu pasażer musi mieć ze sobą wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana na osobnej kartce. Ważne, aby mieć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się podczas odprawy.