X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Morges

już od 318 zł
15 kwi 22 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
26 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Morges

Przewodnik po lotach Lublin Morges

Co masz prawo mieć przy sobie podczas podróży Lublin - Morges?

Jeśli pierwszy raz zgodziliśmy się skorzystać z oferty którą posiadają tanie loty Lublin - Morges, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co możemy wziąć ze sobą na pokład. Trzeba się już wcześniej zorientować w tej kwestii, mamy prawo nawet skorzystać z informacji, jaka będzie zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nie zabierzemy niczego, co może się okazać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu podręcznego na lot Lublin - Morges?

Najważniejszą sprawą jest to, co mamy prawo mieć w bagażu kabinowym podczas takiego przelotu Lublin - Morges. Możliwe jest posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, ale w butelkach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu pamiętać, że do takich płynów będzie się zaliczał też szampon czy żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Lublin - Morges pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub trochę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie uprzyjemnić podróż. Koniecznie mają się w nim znajdować dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także bardzo krótko trwającego lotu nie będzie realne. Nie możemy za to zabierać jakichkolwiek ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Lublin - Morges to coś innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Lublin - Morges oferują nam możliwość wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy przewozić to wszystko, co nie weszło do tego podręcznego, jak również to, czego w kabinowym mieć nie wolno. To znaczy, że także wykupując najkorzystniejszy lot , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre rzeczy, wieźć odrobinę alkoholu, ale też płyny w butelkach powyżej 100 ml. Lecz nawet tu nie będziemy mogli na lot Lublin - Morges wnieść niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Trzeba zajrzeć na stronę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Lublin - Morges oraz sprawdzić co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie przydatna jest lista, co może się znaleźć w określonym bagażu, tak abyśmy mieli gwarancję, że także nieopatrznie, nie będziemy próbować wnieść do samolotu tego, czego na nim nie powinno być podczas lotu Lublin - Morges.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Wil Kavala

Tanie loty Rimini Kefalinia

Tanie loty Haga Jyvaskyla

Tanie loty Ohrid Sarnen

Tanie loty Kemi Hagfors

Tanie loty Porto Santo Sarnen

Tanie loty Hemavan Deventer

Tanie loty Olbia Umea

Tanie loty Singapur Dżakarta

Tanie loty Iguazu Werona

Tanie loty Moskwa Liverpool