gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Pula

już od 1028 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pula

Bilety lotnicze Polska Pula

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (pon)
LOT
Pula
07 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 wrz (czw)
LOT
Pula
07 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
02 paź (wto)
Eurowings
Pula
06 paź (sob)
Eurowings
Warszawa
29 wrz (sob)
Lufthansa
Pula
07 paź (nie)
Lufthansa
Kraków
29 wrz (sob)
Lufthansa
Pula
07 paź (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Pula

Przewodnik po lotach Lublin Pula

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – to jest przecież mało komfortowe doświadczenie. Podpowiadamy, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest ani trochę stresująca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, potrzebny ci będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Lublin - Pula, uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, potrzebne jest wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie monety i papiery, które nosisz w spodniach, włóż tam również torebkę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Lublin - Pula

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak przestronny, że z pewnością się w nim spakujesz. Jednak należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a skomplikowana struktura ciasno zwiniętych podkoszulek nie była rozwalona.

Na szczycie połóż ważne dokumenty – i tak trzeba będzie je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się aby pod ręką znajdowała się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do specjalnych butelek z plastiku. Na wierzchu bagażu warto umieścić także napoje. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał rujnować starannie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, przed wylotem znajdź informację, jakie rzeczy można zabrać na pokład w tanich lotach Lublin - Pula.