X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Sevilla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Sevilla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lublin Sevilla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Sevilla

Przewodnik po lotach Lublin Sevilla

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla osób, które nigdy jeszcze nie podróżowały w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Lublin - Sevilla i czujesz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Jak przebiega odprawa na lotnisku

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w walizce podręcznej

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Lublin - Sevilla i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, golarki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do samolotu nie wniesiesz też noży, nożyczek, brzytw, czy śrubokrętów.

O czym jeszcze należy pamiętać

Przed Tobą podróż Lublin- Sevilla? Zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas obsługa może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.