X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Sevilla

już od 965 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Sevilla

Bilety lotnicze Lublin Sevilla

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sevilla
30 sty (czw)
Air Europa
Lublin
23 sty (czw)
LOT
Sevilla
30 sty (czw)
Air Europa
Lublin
24 sty (pią)
LOT
Sevilla
30 sty (czw)
Air Europa
Lublin
30 sty (czw)
LOT
Sevilla
07 lut (pią)
Air Europa
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sevilla
28 sty (wto)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Sevilla

Przewodnik po lotach Lublin Sevilla

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla osób, które nigdy jeszcze nie podróżowały w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Lublin - Sevilla i czujesz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Jak przebiega odprawa na lotnisku

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w walizce podręcznej

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Lublin - Sevilla i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, golarki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do samolotu nie wniesiesz też noży, nożyczek, brzytw, czy śrubokrętów.

O czym jeszcze należy pamiętać

Przed Tobą podróż Lublin- Sevilla? Zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas obsługa może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.