X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Sion

już od 300 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Sion

Przewodnik po lotach Lublin Sion

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Lublin - Sion

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Lublin - Sion w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas podróży na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, niemożność skupienia uwagi, złe samopoczucie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Lublin - Sion poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Lublin - Sion - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Lublin ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Lublin - Sion - porady jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Lublin postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Sion, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Lublin - Sion zaleca się zasięgnąć opinii swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Buochs Kastelorizo

Tanie loty Salerno Faskrudsfjordur

Tanie loty Kemi Silkeborg

Tanie loty Braganca Lycksele

Tanie loty Lizbona Falköping

Tanie loty Luksemburg Zermatt

Tanie loty Bol Rapperswil

Tanie loty Herrljunga Arad

Tanie loty Langenthal Dietikon

Tanie loty Alta San Juan

Tanie loty Montenegro Airlines Podgorica