X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Sodankyla

już od 155 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
03 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
09 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
22 lis (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Helsinki
24 lis (nie)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Sodankyla

Przewodnik po lotach Lublin Sodankyla

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Lublin -Sodankyla i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. Kiedy możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Przeczytaj nasz poradnik!

Kiedy obsługa może nie wpuścić turysty na pokład?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem warto zapoznać się z unijnymi regulacjami, które określają podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto sprawdzić również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Lublin -Sodankyla, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z przewozem bagaży. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak igły, ostrza, substancje wybuchowe.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Lublin -Sodankyla wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Vevey Nisz

Tanie loty Frauenfeld Chania

Tanie loty Crotone Schwyz

Tanie loty Oradea Villars-Sur-Ollon

Tanie loty Landskrona Kasos Island

Tanie loty Peschiei Pecs

Tanie loty Tartu Ischgl

Tanie loty Vilhelmina Ploeszti

Tanie loty Salina Borgarfjordur Eystri

Tanie loty Torsby Hudiksvall