X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Lublin Split

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Lublin Split

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Lublin Split

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Lublin Split

Przewodnik po lotach Lufthansa Lublin Split

Tanie latanie – kilka sposobów

Tanie loty Lublin - Split Lufthansa znajdziesz i w trakcie organizowania spontanicznego wypadu, i podczas planowania podróży zawczasu. Potrzeba nieco uporu i odrobiny czasu spędzonego na przeszukiwaniu witryn internetowych, żeby odszukać najkorzystniejsze finansowo opcje. Na biletach naprawdę udaje się dużo oszczędzić. Dowiedz się, jak to zrobić.

Zakup biletów odpowiednio wcześniej

To oczywiste, że kupno biletów z dużym wyprzedzeniem sprawi, że loty staną się najmniej kosztowne. Statystyki wskazują, że najmniej zapłacisz za bilety zakupione mniej więcej 60 dni przed wylotem. Możesz także liczyć na rabat na przeloty, korzystając z promocji parę dni przed wylotem. Najmniej korzystnych finansowo ofert spodziewaj się w dzień przed wyjazdem.

Najlepsza pora na podróżowanie

Wpływ na cenę ma okres kupowania miejsc i czas, w którym zaplanowany został lot. W Europie i w stronę Ameryki Północnej tanie loty odbywają się w godzinach pomiędzy 12 a 5 rano. To moment, gdy jest najmniej podróżnych, zatem loty są najtańsze.

Ta zasada wygląda inaczej , jeśli chodzi o loty do Azji. Być może jest to związane szczególnie z czasem trwania lotu, w tym wypadku nocne rejsy są zdecydowanie najdroższe. Na tanie loty Lublin - Split Lufthansa masz szasę najczęściej w godzinach porannych.

Weekend z początkiem w czwartek

Na pewno nie zaskoczy cię, że najkosztowniejsze rejsy są w weekend. Dzieje się tak, ponieważ mnóstwo osób wylatuje natychmiast po pracy. Dlatego jeśli tylko możesz przedłużyć urlop, zarezerwuj wylot w czwartek. To może być przyjemne przedłużenie urlopu, a do tego zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych! Jeżeli nie zamierzasz wyjeżdżać na weekend, poszukaj wylotów we wtorek. Statystyki wskazują na to, że jest to najtańszy dzień.

Wyszukanie tanich lotów Lublin - Split Lufthansa to najkorzystniejszy patent na zmniejszenie wszystkich kosztów. Dzięki temu będzie możliwe urozmaicenie wyjazdu –zaoszczędzone kwoty można spożytkować na zobacznie najbardziej interesujących atrakcji turystycznych.