X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Lublin Sztokholm

już od 622 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Sztokholm

Bilety lotnicze Lublin Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sztokholm
26 sty (nie)
LOT
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sztokholm
27 sty (pon)
LOT
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sztokholm
28 sty (wto)
LOT
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sztokholm
29 sty (śro)
LOT
Lublin
22 sty (śro)
LOT
Sztokholm
30 sty (czw)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Lublin Sztokholm

Przewodnik po lotach WizzAir Lublin Sztokholm

Czy jest szansa wnieść tabletki na lot Lublin - Sztokholm linią Wizz Air

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej okazję korzystać z propozycji linii lotniczych Lublin - Sztokholm linią Wizz Air, to z pewnością wiemy, jak trzeba zapakować bagaż. Ale co, kiedy tym razem musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, jak to wygląda, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Powinniśmy skontrolować tą sprawę, tak żebyśmy posiadali pewność, że przelot Lublin - Sztokholm linią Wizz Air przeminie nam miło i bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie lotu Lublin - Sztokholm linią Wizz Air.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy bilet na tanie loty Lublin - Sztokholm linią Wizz Air, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki możemy mieć w walizce podręcznej. Oczywiście musimy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak też powinniśmy je trzymać w osobnej kosmetyczce. Wtedy kontrola pójdzie szybciej, i możemy w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Zasada jest taka, że mieć mamy możliwość leki ogólnodostępne, które są udostępnione dla każdego oraz te na receptę. Przy tych przepisanych, powinniśmy posiadać pismo od doktora, ponieważ może się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Czy jest ograniczenie na ich ilość?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, powinniśmy brać jedynie taką liczbę leków, która jest nam rzeczywiście potrzebna podczas wyjazdu. Tanie loty Lublin - Sztokholm linią Wizz Air pozwalają też na zabranie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli nasz lek jest podawany podskórnie, ale ich posiadanie także powinniśmy natychmiast przedstawić w czasie kontroli. Nie mniej, nawet jeżeli wybraliśmy najkrótszy przelot, to i tak możemy posiadać na pokładzie niezbędne środki przepisane na receptę, jak również krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w warunki w odniesieniu do przewożenia leków, to dowiemy się, że mamy szansę także mieć w samolocie sprzęt medyczny. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że będą musiały być w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że mamy szansę wziąć ze sobą leki oraz niezbędne urządzenia medyczne, pozwoli nam wreszcie śmiało korzystać z propozycji, którą mają dla swoich podróżnych tanie loty Lublin - Sztokholm linią Wizz Air.