X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Sztokholm

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Sztokholm

Bilety lotnicze Lublin Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Sztokholm

Przewodnik po lotach Lublin Sztokholm

Co masz prawo mieć przy sobie podczas podróży Lublin - Sztokholm?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Lublin - Sztokholm, to z pewnością jednym z pytań, jakie nas męczą będzie to, co możemy wziąć sobie na pokład. Warto się już prędzej zorientować w tej sprawie, mamy prawo nawet korzystać z rozpiski, która będzie umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali pewność, że nie zabierzemy niczego, co mogłoby się stać problematyczne w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na lot Lublin - Sztokholm?

Najistotniejszą sprawą będzie to, co możemy mieć w bagażu kabinowym w czasie takiego przelotu Lublin - Sztokholm. Dozwolone jest zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że do tych płynów będzie się zaliczał też szampon oraz żel do mycia. W dodatku w bagażu podręcznym tanie loty Lublin - Sztokholm pozwolą nam posiadać tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to znaczy, że będziemy mogli sobie uprzyjemnić podróż. Obowiązkowo mają się w nim pojawić dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości oraz karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótko trwającego lotu nie będzie realne. Nie możemy za to brać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na przelot Lublin - Sztokholm to coś odmiennego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Lublin - Sztokholm oferują nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy mieć to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To znaczy, że nawet zamawiając najtańszy lot , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre rzeczy, wieźć trochę alkoholu, ale również płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Ale nawet tu nie możemy na lot Lublin - Sztokholm wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Trzeba zajrzeć na stronę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Lublin - Sztokholm i zobaczyć co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie przydatna będzie rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać na pokład tego, czego na nim nie powinno być podczas lotu Lublin - Sztokholm.