X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Tarragona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lublin Tarragona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lublin Tarragona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Tarragona

Przewodnik po lotach Lublin Tarragona

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Lublin - Tarragona

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Lublin - Tarragona w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie podróży na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Lublin - Tarragona poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Lublin - Tarragona - informacje, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Lublin przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Lublin - Tarragona - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Lublin postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Tarragona, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed rozpoczęciem podróży Lublin - Tarragona powinieneś zasięgnąć opinii swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Cordoba Tampere

Tanie loty Capri St Moritz

Tanie loty Brest Warszawa

Tanie loty Galway Lozanna

Tanie loty Crotone Sliac

Tanie loty Rotterdam Oskarshamn

Tanie loty Vigo Brig

Tanie loty Innsbruck Ottawa

Tanie loty Schwyz Albacete

Tanie loty Sveg Porto

Tanie loty Lagos Paryż