X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Yllasjarvi

już od 133 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
24 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
12 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
12 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lublin Yllasjarvi

Przewodnik po lotach Lublin Yllasjarvi

Kobieta w ciąży w podróży Lublin -Yllasjarvi- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Lublin - Yllasjarvi i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajistotniejsze wskazówki na temat latania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół stan błogosławiony nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Lublin -Yllasjarvi - są jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu zapisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Lublin -Yllasjarvi był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Siglufjordur Milos

Tanie loty Zagrzeb Lulea

Tanie loty Arbon Olbia

Tanie loty Tartu Kuressaare

Tanie loty Caransebes Debrecen

Tanie loty Vopnafjordur Innsbruck

Tanie loty Lille Nouakchott

Tanie loty Bourgas Lappeenranta

Tanie loty Frankfurt Zakintos

Tanie loty Sudan Airways wylot z: Kano

Tanie loty Emirates Maskat