X
Ładowanie...

Tanie loty Lublin Zagrzeb

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Lublin Zagrzeb

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lublin Zagrzeb

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lublin Zagrzeb

Przewodnik po lotach Lublin Zagrzeb

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop dobrze wie, że spakowanie walizki na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne elementy garderoby, umiejętnie je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Lublin -Zagrzeb. Zasadniczą kwestią jest też wybór walizki, do której zapakujemy nasz wyjazdowy dobytek. Lepsza walizka czy torba podróżna? Oto cenne wskazówki dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Szukasz najlepszego rozwiązania, które pozwoli Ci zapakować bagaż podręczny do samolotu Lublin -Zagrzeb? Swoje mocne i słabe strony mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na swobodne przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc nosić ciężkich pakunków. Walizka wykonana ze sztywnego świetnie chroni zawartość bagażu przez uszkodzeniami, jednak sama w sobie trochę waży, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Wady i zalety torby

Zrobiona z miękkiego tworzywa torba pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do minusów można zaliczyć słabszą ochronę przewożonych rzeczy - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Lublin -Zagrzeb? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku podstawowych zasadach dotyczących przewozu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. broni, nożyczek, żyletek, czy pilniczków do paznokci. Warto zatem sprawdzić walizkę i zyskać pewność, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.