X
Ładowanie...

Tanie loty Luksemburg Ateny

już od 200 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
13 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
27 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Luksemburg Ateny

Przewodnik po lotach Luksemburg Ateny

Czy możemy palić papierosa na trasie Luksemburg - Ateny

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, z pewnością myślą, czy można palić w czasie lotu Luksemburg - Ateny. Warto się z tą sprawą poznać trochę wcześniej, szczególnie że niektóre osoby myślą, iż będzie im wolno w samolocie palić e-papierosa. Niezbędne informacje odnajdziemy na stronach przewoźników, lecz także na przeróżnych forach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Luksemburg - Ateny nie możemy palić

Musimy sobie zdać kwestię z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie będziemy lecieć na pokładzie jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Z tego powodu właśnie w samolocie jest kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Luksemburg - Ateny wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy może będziemy podróżować przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam oraz nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, odnosi się on zarówno do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć intensywny zapach.

Co jeżeli podczas lotu Luksemburg - Ateny zapalimy?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na konsekwencje. Nawet rezerwując tanie loty Luksemburg - Ateny musimy mieć świadomość, że w ubikacjach są zainstalowane odpowiednie czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że palimy. Za takie zignorowanie zakazu grozić nam może kara finansowa, albo nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy faktycznie nie wytrzymamy takiego loty Luksemburg - Ateny bez nikotyny. Co więcej, zostaniemy wtedy wpisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy możemy wieźć papierosy na linii Luksemburg - Ateny?

Namyślamy się w tym przypadku, czy w ogóle możemy wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Luksemburg - Ateny dają nam szansę przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały wyjazd bez ciągłej walki z uzależnieniem.

Musimy się zorientować, jakie są zasady w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, jak również ich przewożenia. Wówczas z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na wytyczne mające miejsce w czasie lotu samolotem.