X
Ładowanie...

Tanie loty Luksemburg Genewa

już od 375 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genewa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genewa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
03 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
03 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
02 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 lip (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
04 lip (śro)
Ryanair
Genewa
09 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Luksemburg Genewa

Przewodnik po lotach Luksemburg Genewa

Wady i zalety tanich lotów Luksemburg - Genewa

Tanie loty to najlepszy sposób na częste zwiedzanie świata za niewielkie pieniądze. Często pozwalają na przejechanie na drugi koniec kuli ziemskiej za naprawdę niewielkie kwoty. Mnsóstwo ludzi korzysta z ich oferty, jednakze trzeba wiedzieć, że pod niektórymi aspektami odróżniają się od regularnych linii. Dowiedz się, jakie są wady i zalety tanich lotów.

Tanie loty – dostań się wszędzie, gdzie chcesz. Także z Luksemburg do Genewa

Tanie loty potrafią być bardzo tanie. Tak bardzo, że za bardzo małą opłatę masz możliwość przedostać się do któregoś z najciekawszych, idealnych dla turystów zakątków świata. Opcji lotów jest bardzo dużo, a im wcześniej zarezerwujesz lot, tym mniej przyjdzie ci zapłacić. Tanie loty dają ci możliwość na zobaczenie najatrakcyjniejszych turystycznie miast, ponieważ z reguły wybierają najczęstsze trasy.

To wada i zaleta na raz, dlatego, że z tego powodu, jeśli masz w planach odwiedzić mniej uczęszczane miejsce, powinieneś wybrać przesiadanie się. A jednak tutaj też nie ma tego złego – to po prostu możliwość poznania następnego miasta. Przesiadki najczęściej odbywają się w najbardziej atrakcyjnych miejscach dla turystów, więc to naprawdę bardzo ciekawa alternatywa.

Różnice między tanimi lotami a regularnymi liniami na trasie Luksemburg - Genewa

Różnice dotyczą przede wszystkim komfortu podróży. Tanie loty z reguły udostępniają jedynie klasę ekonomiczną. Nie ma również darmowego posiłku. Ponadto, tanie loty mają znaczne większe warunki co do wielkości bagażu.

Możesz wziąć ze sobą bez dodatkowych kosztów wyłącznie bagaż podręczny, ponieważ dodatkowy kilogram nadbagażu i bagaż rejestrowany są dość wysoko płatne. Trzeba bardzo pilnować wagi bagażu, dlatego że z powodu nadbagażu tani lot nie będzie już tak tani. Każdy dodatkowy kilogram ciągnie za sobą zdecydowaie wysokie koszty.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Luksemburg - Genewa