X
Ładowanie...

Tanie loty Luksemburg Helsinki

już od 363 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 lip (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
08 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 lip (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
09 sie (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 lip (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
09 sie (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 lip (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
08 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Luksemburg Helsinki

Przewodnik po lotach Luksemburg Helsinki

Podróże do Azji, czyli co powinieneś wiedzieć przed egzotycznym wyjazdem

To właśnie dzięki tanim lotom Luksemburg - Helsinki możesz za niewielkie pieniądze podróżować nie tylko na naszym kontynencie. Bardzo często celem lotów licznych ludzi jest Azja. Niezwykłe krajobrazy, interesująca obyczajowość, połączenia smaków, których nie znajdziesz i w najlepszych europejskich knajpkach. Sprawdź, o czym trzeba pomyśleć przed wylotem do Azji.

Stuprocentowo bezpieczne podróżowania

Wyloty do Azji licznym osobom prezentują się zwyczajnie jako mało bezpieczne. Istnieje jednak kilka spraw, które należy zrobić, żeby naprawdę poczuć się pewnie. Przede wszystkim sprawdź przewoźnika. Tanie loty Luksemburg - Helsinki także są całkowicie bezpieczne, a w wypadku kłopotów na lotniskach, np. opóźnienia, przedstawiciele linii lotniczych udzielą ci pomocy.

Ponadto decydując się na kierunek podróży od razu dowiedz się wszystkiego o miejscowej kulturze i religii. Jeżeli twoim celem są Filipiny czy Indonezja, musisz koniecznie zaznajomić się z obowiązującymi nakazami związanymi z religią. W przypadku takich krajów jak Chiny, Wietnam czy Birma trzeba nastawić się na widoczne różnice kulturowe i barierę językową. Z tego powodu najbezpieczniej wziąć udział w zorganizowanej wycieczce, niż pokusić się na poruszanie się po kraju na własną rękę.

Wizy i potrzebne dokumenty

Trzeba również wziąć pod uwagę to, że aby wjechać do części znajdujących się w Azji krajów musisz mieć specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach konieczna jest wiza, którą możesz zdobyć online. Co więcej, będziesz również potrzebować specjalnego paszportu, najczęściej ważnego od 30 do 90 dni. Z tego powodu urlop należy organizować wcześniej, jednak może to wyjść na dobre – dzięki temu możesz znaleźć naprawdę  na tanie loty na trasie Luksemburg - Helsinki.

Część państw, jak Malezja, wymagają okazania biletu w drogę powrotną lub środków pieniężnych potrzebnych na każdy dzień wycieczki. Dodatkowo, czasami możesz musiał okazać kilka zaświadczeń o potrzebnych szczepieniach. Najczęściej powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepienia są wymagane, jeśli wlatujesz z miejsca, gdzie pojawia się chorba.