X
Ładowanie...

Tanie loty Lulea Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 kwi 15 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lulea Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lulea Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lulea Sztokholm

Przewodnik po lotach Lulea Sztokholm

Mamy nadbagaż na samolot Lulea - Sztokholm?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie dało nam się zapakować do torby o rozmiarach nałożonych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i proponują konkretne sposoby, jakie rzecz jasna będą wiązały się z dodatkową zapłatą. Nie mniej, warto mieć świadomość, co możemy robić, jeśli mamy nadbagaż.

Jakie są opłaty?

Jeżeli wyszło, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary i wagę, to musimy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Lulea - Sztokholm posiadają zazwyczaj ustaloną sztywną wartość od każdego kilograma ponad wytyczne, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym większa będzie zapłata. Co istotne, dość często mamy możliwość za taki nadbagaż płacić prędzej, czyli jeśli wiemy, że będziemy przekraczać wytyczne ustalone przez linie lotnicze, to warto z tego korzystać. Wtedy też będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już na lotnisku. Warto też wiedzieć, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Lulea - Sztokholm taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na parę bagaży w czasie przelotu Lulea - Sztokholm

Jeżeli taki bagaż przekracza ustalone normy, to powinniśmy pakować się w dwie walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi opłatami za taką drugą walizkę, a konkretne kwoty znajdziemy na stronie, która oferuje nam takie tanie loty Lulea - Sztokholm. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać kilku toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej walizki. Cena biletu, nawet jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie ma tutaj oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te zasady będą ustalone na stałe i trzeba je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się przydarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Lulea - Sztokholm oferują nam możliwość zakupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak pamiętać, że opłacając go prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.