X
Ładowanie...

Tanie loty Lyon Dorval Intl

już od 1491 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dorval Intl

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dorval Intl
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Reykjavik
29 cze (sob)
Air Canada
Lot bezpośredni
Montreal
12 lip (pią)
Air Canada
Lot bezpośredni
Reykjavik
01 lip (pon)
Air Canada
Montreal
14 lip (nie)
Air Canada
Lot bezpośredni
Reykjavik
02 lip (wto)
United Airlines
Montreal
14 lip (nie)
Air Canada
Lot bezpośredni
Reykjavik
29 cze (sob)
Icelandair
Lot bezpośredni
Montreal
10 lip (śro)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
01 lip (pon)
Icelandair
Lot bezpośredni
Montreal
11 lip (czw)
Icelandair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lyon Dorval Intl

Przewodnik po lotach Lyon Dorval Intl

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Lyon - Montreal (Dorval Intl)

Kupując wakacje w biurze podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz wyjazd samemu, możesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Lyon - Montreal (Dorval Intl), powinno się zapłacić kilka złotych za polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się, które ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w podróży i dlaczego często okazuje się bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej potrzebne jest standardowe ubezpieczenie dla turystów. Obojętnie, czy decydujesz się na tanie loty Lyon - Montreal (Dorval Intl), czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, jest przydatne. Standardowe ubezpieczenie podróżne wlicza i samą podróż, i czas pobytu.

Polisa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – chociaż przewożąc drogie rzeczy, warto dodatkowo wykupić polisę. Ponadto zapewnia ci powrót do domu w wypadku problemów zdrowotnych i odda ci pieniądze za leczenie poza granicą, lub w razie, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Ma je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zgubi się i będziesz musiał szukać go, masz pewne wypłacenie kosztów.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia rejsu. To rozwiązanie jest bardzo intratne, jeśli masz przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i konieczność wynajęcia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie bój się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Lyon - Montreal (Dorval Intl) bardzo podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała suma.