X
Ładowanie...

Tanie loty Lyon Rabat

już od 1162 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rabat

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rabat
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 kwi (śro)
Air France
Rabat
06 maj (śro)
Air France
Berlin
30 kwi (czw)
Air France
Rabat
05 maj (wto)
Air France
Berlin
01 maj (pią)
Air France
Rabat
06 maj (śro)
Air France
Berlin
02 maj (sob)
Air France
Rabat
05 maj (wto)
Air France
Berlin
02 maj (sob)
Air France
Rabat
06 maj (śro)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lyon Rabat

Przewodnik po lotach Lyon Rabat

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Lyon - Rabat i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Lyon - Rabat, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może kazać wypakować z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Lyon - Rabat. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Lyon - Rabat nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Lyon - Rabat możesz zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.