X
Ładowanie...

Tanie loty Lyon Triest

już od 519 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 lut (pon)
Lufthansa
Triest
08 lut (pią)
Lufthansa
Gdańsk
04 lut (pon)
Lufthansa
Triest
10 lut (nie)
Lufthansa
Gdańsk
04 lut (pon)
Lufthansa
Triest
11 lut (pon)
Lufthansa
Gdańsk
04 lut (pon)
Lufthansa
Triest
12 lut (wto)
Lufthansa
Gdańsk
04 lut (pon)
Lufthansa
Triest
13 lut (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lyon Triest

Przewodnik po lotach Lyon Triest

maluch w podróży Lyon - Triest - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy skondensowaną zbiór zagadnień, którą każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Lyon - Triest.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Lyon - Triest

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne niskie ceny.

Konieczne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój niemowlę może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z pociechą sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem podróżować będzie inny opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną zgodę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie dziecka z Lyon do Triest

Maluchy poniżej dwóch lat, często latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub zarezerwuj niemowlakowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość transportować malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może posiadać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której