X
Ładowanie...

Tanie loty Maastricht Graz

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Maastricht Graz

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Maastricht Graz

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Maastricht Graz

Przewodnik po lotach Maastricht Graz

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy pasażer doskonale wie, że spakowanie się na urlop może nastręczyć wiele trudności - trzeba w końcu dokonać selekcji ubrań, zmieścić je w bagażu, a także mieć na uwadze różne zdarzenia, które mogą zaistnieć w czasie podróży Maastricht -Graz. Zasadniczą kwestią jest też dobór walizki, do której zapakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w podróży? Prezentujemy cenne wskazówki dla turystów.

Jakie zalety ma walizka

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Swoje wady i zalety mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba więc dźwigać ciężkich pakunków. Walizka wykonana ze sztywnego dobrze chroni znajdujące się wewnątrz rzeczy przez uszkodzeniami, ale waży około 2 kg, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego materiału, co pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz lot Maastricht -Graz? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych zasadach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, scyzoryków, golarek, czy śrubokrętów. Warto więc przejrzeć walizkę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a podróż na pewno odbędzie się bez problemów.