X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Maastricht Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Maastricht Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Maastricht Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Maastricht Katowice

Przewodnik po lotach WizzAir Maastricht Katowice

Czy jest szansa wziąć tabletki na przelot Maastricht - Katowice linią Wizz Air

Jeśli mieliśmy wcześniej okazję skorzystać z propozycji linii lotniczych Maastricht - Katowice linią Wizz Air, to z pewnością orientujemy się, w jaki sposób trzeba spakować bagaż. Co jednak, jeśli tym razem musimy przewieźć ze sobą leki? Mamy świadomość, jak to wygląda, jakie medykamenty możemy ze sobą zabrać oraz czy możemy je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy sprawdzić tą kwestię, tak żebyśmy posiadali świadomość, że lot Maastricht - Katowice linią Wizz Air minie nam miło oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie lotu Maastricht - Katowice linią Wizz Air.

Głównie warto wiedzieć, że jeśli wykupiliśmy bilet na tanie loty Maastricht - Katowice linią Wizz Air, to podobnie jak podczas lotów regularnych, medykamenty mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak również warto je mieć w oddzielnej siatce. Wtenczas sprawdzanie przebiegnie szybciej, i będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Zasada będzie taka, że przewozić możemy medykamenty bez recepty, które są dostępne dla wszystkich oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy posiadać oświadczenie od doktora, bo ma możliwość się sprawdzić w celu sprawdzenia leków.

Jakie będzie ograniczenie na ich ilość?

Jeśli chodzi o leki w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że możemy wziąć na pokład syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, musimy zabrać wyłącznie taką ilość leków, jaka będzie nam rzeczywiście niezbędna w czasie podróży. Tanie loty Maastricht - Katowice linią Wizz Air zezwalają też na wniesienie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że nasz medykament powinien być aplikowany podskórnie, jednak ich wnoszenie także warto od razu zgłosić podczas sprawdzania. Ale, nawet jeśli wybraliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki przepisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy warunki odnośnie do wiezienia medykamentów, to dowiemy się, że możemy również posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Jednak warto spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może będą musiały znajdować się w luku bagażowym. Jednak świadomość, że możemy wziąć ze sobą medykamenty oraz potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z propozycji, jaką posiadają dla swoich klientów tanie loty Maastricht - Katowice linią Wizz Air.