gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Maastricht Mykonos

już od 185 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mykonos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mykonos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
02 paź (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
06 paź (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
02 paź (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
07 paź (nie)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
03 paź (śro)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
06 paź (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
03 paź (śro)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
07 paź (nie)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
04 paź (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
06 paź (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Maastricht Mykonos

Przewodnik po lotach Maastricht Mykonos

W czasie lotu Maastricht - Mykonos mamy swoje prawa i obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że w czasie przelotu Maastricht - Mykonos jak również i w innych sytuacjach, posiadamy określone prawa, jednak też i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze nim wsiądziemy na pokład samolotu, tak żebyśmy umieli z nich skorzystać, ponieważ wtedy będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot przeminie nam rzeczywiście spokojnie.

Zapoznajmy się z regulaminem linii lotniczych

Musimy mieć świadomość, że każdy z przewoźników ma swój kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeśli nie będziemy się do niego odnosić i będziemy ignorować polecenia stewardess, to możemy być wyproszeni, albo nie wpuszczeni na lot Maastricht - Mykonos. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeżeli lot Maastricht - Mykonos będzie opóźniony?

Jeżeli nasz samolot Maastricht - Mykonos będzie opóźniony, lub przeniesiony na kolejny dzień, to linie lotnicze mają za zadanie zapewnienia nam pożywienia, a nawet noclegu w sytuacji długiego czekania. Przy locie odwołanym, musi nam wyszukać inne wygodne połączenie oraz pokryć konieczność jego zarezerwowania. Ta zasada obowiązuje również wtenczas, gdy decydujemy się na tanie loty Maastricht - Mykonos, chyba że w regulaminie który mamy do zaakceptowania, linie lotnicze określą coś innego.

Zagubiono naszą walizkę podczas przelotu Maastricht - Mykonos?

Jeżeli został zagubiony nasz bagaż podczas lotu Maastricht - Mykonos to także będzie należała nam się rekompensata. Nie jest tu ważne, że zapłaciliśmy za przelot tak niską kwotę . To do przewoźnika należy odpowiednie zajęcie się całym bagażem w czasie przelotu oraz to oni za niego odpowiadają. Chociaż dobrze jest wykupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, ponieważ wtedy także wykupując tanie loty Maastricht - Mykonos, mamy pewność, że cała ta sprawa będzie załatwiona stosunkowo prędko.

Podczas lotu Maastricht - Mykonos posiadamy również obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie będzie ważne czy będziemy lecieć długą trasą czy być może zarezerwowaliśmy tą najkrótszą . Podczas takiego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz także obowiązki. Należy do nich stawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę oraz posiadanie niezbędnych pism. Dokładne słuchanie obsługi oraz stosowanie się do jej poleceń. Jak również stosowanie się do zasad, które mają tanie loty Maastricht - Mykonos w odniesieniu do przedmiotów transportowanych w naszym bagażu.

Jeżeli pragniemy, aby taki lot Maastricht - Mykonos przeminął naprawdę przyjemnie. To przez cały czas musimy pamiętać o tym, że posiadamy swoje prawa i muszą być one pilnowane. Ale mamy także określone obowiązki i powinniśmy je wypełnić z należytym zaangażowaniem.