X
Ładowanie...

Tanie loty Maceio Wenecja

już od 61 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Maceio Wenecja

Przewodnik po lotach Maceio Wenecja

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Maceio - Wenecja

Kupując wakacje z biurem podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak wybierasz się w urlop samemu, potrzebujesz odpowiedniej polisy. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Maceio - Wenecja, warto dopłacić trochę pieniędzy na polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najważniejsze okazuje się standardowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy wybierasz tanie loty Maceio - Wenecja, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Najmniejsze ubezpieczenie turystyczne obejmuje i sam lot, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed kosztami związanymi z zagubieniem walizki – chociaż zabierając ze sobą wartościowe rzeczy, warto specjalnie objąć je polisą. Ponadto daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w momencie choroby i wypłaci ci pieniądze za leczenie poza granicami, lub w momencie, gdy padniesz ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Ma je w ofercie większości firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco objąć polisą wartościowy bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zgubi się i będziesz musiał szukać go, masz zagwarantowane odzyskanie kosztów.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także ubezpieczenia od opóźnienia rejsu. Są wyjątkowo korzystne, jeśli masz przesiadkę i spóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, jesteś pewien wypłacenia wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Maceio - Wenecja bardzo podrożeją – najczęściej jest to naprawdę niewielka kwota.