X
Ładowanie...

Tanie loty Machaczkała Murmansk

już od 1465 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Murmansk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Murmansk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 paź (pon)
KLM
Murmansk
19 paź (sob)
KLM
Warszawa
07 paź (pon)
KLM
Murmansk
20 paź (nie)
KLM
Warszawa
07 paź (pon)
KLM
Murmansk
21 paź (pon)
KLM
Warszawa
07 paź (pon)
KLM
Murmansk
22 paź (wto)
KLM
Warszawa
08 paź (wto)
KLM
Murmansk
19 paź (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Machaczkała Murmansk

Przewodnik po lotach Machaczkała Murmansk

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie lotu Machaczkała -Murmansk?

Czy z kotem można podróżować?

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może być źródłem stresu dla pupila. Zarezerwowałeś połączenie Machaczkała -Murmansk, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba zamawiać osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast przygotowanie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie przetrwa podróż. Pojemnik musi rzecz jasna umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż z pupilem

Jeżeli chcesz przewieźć pupila samolotem, pamiętaj o czynnościach urzędowych. Niezwykle istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obligatoryjne we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Przed Tobą podróż Machaczkała -Murmansk? Pamiętaj, że w trakcie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a kot musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.