X
Ładowanie...

Tanie loty Madinah Stuttgart

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Madinah Stuttgart

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Madinah Stuttgart

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Madinah Stuttgart

Przewodnik po lotach Madinah Stuttgart

Czy podczas podróży Madinah - Stuttgart odczujemy jetlag?

Jeśli planujemy lot samolotem, to przeważnie martwimy się przeróżnymi rzeczami. Czy będziemy mogli zarezerwować najkorzystniejszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego lotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zgubimy walizki. Jednak mało kto zastanawia się nad tym, czy przy obranym przez niego kierunku Madinah - Stuttgart, ma szansę wystąpić jetlag.

Dlaczego przy dalekich lotach Madinah - Stuttgart występuje jetlag

Namyślamy się co to takiego? To zmęczenie, rozdrażnienie, bóle głowy oraz problemy ze skupieniem się, jakie występują, kiedy nasz przelot Madinah - Stuttgart ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wtedy ciało traci parę godzin – kiedy polecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te parę godzin dostaje – jeżeli lecimy na zachód, co znosi słabiej. Dlatego rezerwując tanie loty Madinah - Stuttgart oraz wiedząc, że przelecimy przez kilka stref. Warto sprawdzić, co zrobić żeby to niemiłe wrażenie okazało się być jak najmniejsze.

Co kiedy będziemy lecieć Madinah - Stuttgart na zachód?

Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Madinah - Stuttgart i wiemy, że polecimy na zachód, to trzeba iść odrobinę później spać. W ten sposób jeszcze przed podróżą przyzwyczaimy ciało do zmian. Gdy już znajdziemy się na pokładzie, warto robić co w naszej mocy, żeby nie zasnąć. Można spacerować po pokładzie, napić się wody, zjeść dania bogate w białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc warto przygotować sobie odpowiedni posiłek już wcześniej, aby okazał się być rozbudzający. Jeżeli już lot Madinah - Stuttgart się skończył, to nie poddajmy się zmęczeniu. Idźmy spać dopiero w nocy. Dobrym planem będzie spacer w promieniach słońca, szybciej pokonamy chęć położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Madinah - Stuttgart

Przelot Madinah - Stuttgart z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego organizmu jest lot Madinah - Stuttgart z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, trzeba położyć się prędzej spać oraz odpowiednio wcześniej się budzić. Tu podczas lotu Madinah - Stuttgart opłaca się spać, a pomogą nam w tym posiłki bogate w węglowodany, oraz ziołowe herbaty na bezsenność. Po przylocie na miejsce, warto dać sobie dzień na przyzwyczajenie się i starajmy się dostosować do tamtejszych godzin spania oraz posiłków.

Kiedy posiadamy już wykupione tanie loty Madinah - Stuttgart i nie chcemy, żeby jetlag popsuł nam podróż. To trzeba się do tego właściwie przyszykować. Nie spożywajmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na dworze. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na czas, który będzie w miejscu docelowym, wówczas również łatwiej się do niego przyzwyczaimy.