X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Madryt Barcelona

już od 152 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Barcelona

Bilety lotnicze Hiszpania Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma de Mallorca
18 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
25 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
22 wrz (sob)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
25 wrz (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
19 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Fuerteventura
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
17 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Madryt Barcelona

Przewodnik po lotach British Airways Madryt Barcelona

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wyjazd z dziećmi? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno lot Madryt - Barcelona linią British Airways, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyka jest najważniejsza

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto też sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty hospitalizacji, anulowanego lotu, kradzieży rzeczy osobistych czy powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo ułatwia cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Madryt - Barcelona linią British Airways

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także przytulny kocyk. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wejściem na pokład.

Skompletuj apteczkę

Przed Wami lot Madryt - Barcelona linią British Airways? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale potrzebne okazują się również plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.