X
Ładowanie...

Tanie loty TAP (Air Portugal) Madryt Barcelona

już od 377 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Madryt Barcelona

Bilety lotnicze Madryt Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Madryt
02 lip (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Barcelona
05 lip (czw)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
01 lip (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
06 lip (pią)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje TAP (Air Portugal) Madryt Barcelona

Przewodnik po lotach TAP (Air Portugal) Madryt Barcelona

Jak zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Madryt - Barcelona linią TAP Portugal?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż musi posiadać określone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Madryt do Barcelona musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, pieniądze i wszystkie kosztowne rzeczy, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Madryt - Barcelona linią TAP Portugal oferują nam szansę zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo dokupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy musieli wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się prędko i sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Madryt - Barcelona linią TAP Portugal

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty czy kurtkę włożyć na siebie. Nawet tanie loty Madryt - Barcelona linią TAP Portugal nie posiadają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia wprowadza własne reguły bagażowe

Planując podróż samolotem, musimy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba zobaczyć, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Madryt - Barcelona linią TAP Portugal, mają dość spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wielkości oraz wagę, bo wtedy oszczędzimy sporo nerwów podczas lotu.