X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt Kluż-Napoka

już od 128 zł
29 lip 05 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kluż-Napoka

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kluż-Napoka
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bukareszt
31 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
02 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
01 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
02 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
31 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
04 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
02 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
06 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
02 lis (pią)
Tarom
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
03 lis (sob)
Tarom
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Madryt Kluż-Napoka

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Madryt - Cluj Napoca?

Planujesz podróż do Madryt - Cluj Napoca i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze wskazówki, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest przesiadkowy. Krótko mówiąc to lot z przynajmniej jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z portu wyjściowego do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, zwłaszcza w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Madryt - Cluj Napoca Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz dośc dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który wyszukuje połączenia z przesiadkamina trasie z Madryt do Cluj Napoca najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot z przesiadką – odprawa

W przypadku podróży transferowej na samym początku podczas odprawy należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Zazwyczaj informacje, które otrzymasz w punkcie początkowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Madryt - Cluj Napoca - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w w Madryt i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Madryt - Cluj Napoca warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika jak postępować w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Cluj Napoca. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Madryt - Cluj Napoca: