X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt La Coruna

już od 87 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
26 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
08 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
10 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
17 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
10 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt La Coruna

Przewodnik po lotach Madryt La Coruna

Co możesz posiadać przy sobie podczas podróży Madryt - La Coruna?

Jeśli pierwszy raz zgodziliśmy się korzystać z oferty jaką mają tanie loty Madryt - La Coruna, to z pewnością podstawowym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość zabrać sobie do samolotu. Warto się już prędzej zorientować w tej sprawie, możemy nawet korzystać z listy, jaka będzie zamieszczona na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy mieli pewność, że nie zabierzemy czegoś, co może się stać kłopotliwe w czasie odprawy.

Co do bagażu kabinowego na przelot Madryt - La Coruna?

Najważniejszą sprawą jest to, co mamy prawo mieć w bagażu kabinowym podczas takiego przelotu Madryt - La Coruna. Dozwolone będzie posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, ale w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu pamiętać, że do takich płynów zalicza się również szampon czy żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Madryt - La Coruna pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że możemy sobie umilić podróż. Obowiązkowo mają się w nim znaleźć papiery konieczne do lotu, a więc dowód tożsamości i karta pokładowa, bo bez nich zrealizowanie także bardzo krótko trwającego przelotu nie będzie możliwe. Nie możemy za to brać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na przelot Madryt - La Coruna to co innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Madryt - La Coruna oferują nam szansę wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy przewozić to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie możemy. To oznacza, że nawet zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który leci w luku bagażowym możemy przewozić ostre przedmioty, przewozić odrobinę alkoholu, ale również płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Ale nawet tutaj nie możemy na przelot Madryt - La Coruna wnosić niczego, co jest napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Madryt - La Coruna i sprawdzić co mamy możliwość ze sobą zabrać, a czego nie. W dodatku niesamowicie przydatna jest rozpiska, co może się znajdować w określonym bagażu, tak abyśmy uzyskali pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Madryt - La Coruna.