X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt Linz

już od 1231 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Linz

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Linz
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 sie (wto)
Austrian Airlines
Linz
11 sie (wto)
Austrian Airlines
Gdańsk
06 sie (czw)
Austrian Airlines
Linz
13 sie (czw)
Austrian Airlines
Gdańsk
13 sie (czw)
Austrian Airlines
Linz
18 sie (wto)
Austrian Airlines
Dusseldorf
01 sie (sob)
Austrian Airlines
Linz
02 sie (nie)
Austrian Airlines
Dusseldorf
01 sie (sob)
Austrian Airlines
Linz
03 sie (pon)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt Linz

Przewodnik po lotach Madryt Linz

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to przecież trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać przed rejsem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Madryt - Linz, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic zabierać, potrzebne jest wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie monety i papiery, które masz w kieszeni spodni, włóż tam również neseser, odzienie wierzchnie czy szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Madryt - Linz

Tanie loty zazwyczaj dają ci zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle pakowny, że z pewnością się do niego pomieścisz. Jednak warto wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a skomplikowana konstrukcja dokładnie zwiniętych bluzek nie została rozwalona.

Na wierzchu zapakuj wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się żeby pod ręką znajdowała się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu należy umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby burzyć starannie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, jakie rzeczy można wziąć na pokład w tanich lotach Madryt - Linz.