X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt Malaga

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Madryt Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Madryt Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Madryt Malaga

Przewodnik po lotach Madryt Malaga

Jak przygotować się do lotu ze zwierzęciem?

Raz na jakiś czas po prostu nie ma innej opcji – należy wziąć psa lub kota na drugi koniec świata. W momencie, gdy zostawienie pupila w domu nie jest możliwe, możesz zazwyczaj przetransportować go samolotem. Ale w tym wypadku jest mnóstwo warunków i obostrzeń, które musisz znać. Podpowiadamy, jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem.

Ulubieńcy w tanich lotach Madryt - Malaga

Zdecydowana większość linii lotniczych, w tym także tanich lotów Madryt - Malaga, zezwala na przewożenie zwierząt. Rzecz jasna jest to płatne ekstra. Lecieć może jedynie kot i pies, w niektórych liniach również tchórzofretka. Koszt biletu i miejsce podróży zwierzaka wynika z kilku aspektów, ale najistotniejsza jest jego wielkość. Niewielke zwierzęta, czyli takie, które razem z klatką są lżejsze niż 6 kg, mogą być transportowane na pokładzie. Większe powinny iść do luku bagażowego.

Wszystkie dokumenty i formalności

Przed wyjazdem najpierw musisz upewnić się, czy zabierany pupil posiada wszelkie potrzebne dokumenty. Najważniejsze jest to, że musi być zaczopowany. Jedynie w tym przypadku będzie mógł wejść na pokład samolotu.

Rzecz jasna ważne są również wszelkie obowiązkowe szczepienia. Pies musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, a dane na ten temat powinny znajdować się w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachMadryt - Malaga

Decydując się na lot ze zwierzakiem, koniecznie musisz zapewnić mu odpowiednią klatkę. Nie może być za mała, zatem typowe pojemniki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka powinna być na tyle obszerna, by pupil mógł wewnątrz bez problemu wstać i obrócić się.

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Madryt - Malaga

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Buochs Apeldoorn

Tanie loty Carrollton Berane

Tanie loty Zurych Falköping

Tanie loty Braga Mytilene

Tanie loty Suceava Rousse

Tanie loty Wetzikon Szeged

Tanie loty Kos Klosters

Tanie loty Einsiedeln Genewa

Tanie loty Oslo Mińsk

Tanie loty Maskat Wick

Tanie loty Zurych Damaszek